Ostrowskie Centrum Kultury
Ocena: Ocena: 4.76 na 5 | 4.76

Marek Torzewski LIVE koncert z zespołem i chórem

6 kwietnia 2014 o godz. 19:00
ul. Wolności 2, Ostrów Wielkopolski
   
   
   
Wolnych jeszcze biletów: 0 szt.
Oczekuje w rezerwacji: 0 szt.
Ceny biletów: brak danych
Opis wydarzenia - szczegółowe informacje
Najnowsza płyta tenora Marka Torzewskiego pt. "L'Amore" zawiera największe, nieśmiertelne jak ich temat przeboje ze słonecznej Italii, śpiewane w Europie i na świecie już od kilkudziesięciu lat. Po ariach w największych teatrach operowych, hymnie Polski wykonywanym przez popularnego śpiewaka na stadionach i jego autorskim hymnie piłkarskim "Do przodu, Polsko" przyszedł czas na hołd złożony... miłości. Włoska muzyka operowa i popularna oraz uczuciowość Włochów są Markowi Torzewskiemu szczególnie bliski. Rozmaite gremia wyróżniają go co pewien czas za jego sztukę wokalną, za rozsławianie polskiej kultury w świecie itd., itp. Dla przykładu: jako pierwszy polski artysta dał recital w Kwaterze Głównej NATO w Shepe, inaugurował też Międzynarodowy Rok Chopinowski w Belgii, gdzie od lat mieszka. Na stadionie Śląskim w Chorzowie jako pierwszy artysta w Polsce wykonał nasz hymn przed meczem Polska - Ukraina. A jego autorska piosenka "Do przodu, Polsko" została uznana jako hymn. Tak więc aktywność zawodowa i pasje Marka Torzewskiego od lat wykraczają poza szacowne sceny operowe - w ojczyźnie, a także w Europie i za oceanem. Dlatego i nagrody obejmują rozmaite sfery jego intensywnego życia. Od pierwszego sukcesu, niedługo po studiach, na międzynarodowym konkursie wokalnym im. Jana Kiepury w Krynicy w 1984 r. - po uznanie polskiego resortu kultury i choćby ze strony Stowarzyszenia Mały Książę, które Torzewskiemu, jego żonie, aktorce i menedżerowi Barbarze Romanowicz-Torzewskiej oraz także uzdolnionej wokalnie ich córce Agacie przyznało honorowy tytuł Przyjaciela Małego Księcia za najlepszy wizerunek Polskiej Rodziny Artystycznej na Świecie. Płyta "L"Amore" z włoskimi szlagierami o miłości znakomicie pasuje do wizerunku, który tenor buduje od lat - i jako artysta, i jako zakochany od ponad 20 lat w żonie mąż oraz ojciec atrakcyjnej córki. Tak go chcą zresztą postrzegać słuchacze. Torzewski swego czasu zaczął skutecznie burzyć schematyczne wyobrażenie polskich odbiorców o śpiewaku operowym, który albo pokazuje się na wielkiej scenie w kostiumie i makijażu, albo poza sceną - ale też serio, z poważną miną, nie naganie przystrzyżoną fryzurą i w garniturze czy smokingu. Torzewski ujmuje pięknie brzmiącym, ciepłym głosem, swobodą i naturalnością, a śpiewane przez niego włoskie piosenki z płyty "L"Amore" wprowadzają w romantyczny nastrój.

Zamawianie biletów - sprzedaż zakończona
Sprzedaż została zakończona
Sprzedaż biletów została zakończona!
Zapraszamy do zapoznania się z innymi wydarzeniami z naszej oferty.
Ostatnie komentarze i oceny czyli zobacz co o tym artyście sądzą inni...
Ocena z 2014-10-14:
Ocena: 5 na 5
nina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"cudowny głos,niezapomniane przeżycia byłam w zeszłym roku nakoncercie .Cz ktoś może wie jak długo trwa koncert MAGNEZ DUSZ"
Ocena z 2014-10-12:
Ocena: 5 na 5
agata szewczyk oceniając napisał(a) dodatkowo:
"JEST SUPER I BARDZO GO LUBIĘ. AGATA SZEWCZYK LAT 33"
Ocena z 2014-04-27:
Ocena: 5 na 5
Grażyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem zachwycona tak wspaniałym głosem któremu dorównuje poczucie humoru . Zakup biletu bardzo sprawny . Należy tylko życzyć sobie i innym tak sprawnej obsługi , polecam "
Ocena z 2014-04-14:
Ocena: 5 na 5
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniałe przeżycie, jestem pod wielkim wrażeniem. Rewelacyjny tenor z olbrzymim poczuciem humoru. Jestem zachwycona! Zakup i realizacja biletów przebiegła bardzo sprawnie. Polecam!"
Ocena z 2014-04-13:
Ocena: 5 na 5
Wanda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert fantastyczny,Pan Marek profesjonalny ,głos cudowny.Na następny koncert wybiorę się nawet do odległego zakątka Polski.Zakup biletu przez internet -bardzo polecam "
Ocena z 2014-04-13:
Ocena: 5 na 5
Sławek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Warto było. Koncert w Radomiu wspaniały, mimo że spodziewałem się więcej operetki. Zakup i realizacja biletów bez problemu."
Ocena z 2014-04-13:
Ocena: 5 na 5
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały, niekonwencjonalny.Występ Pana Marka Torzewskiego i zespołu na wysokim poziomie.Zakup biletu przez internet jest super sprawą - nie stoję w kolejce, wybieram sobie miejsce, szybko i wygodnie.Polecam wszystkim ."
Ocena z 2014-04-12:
Ocena: 4 na 5
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert odbył się na poziomie nawet miło było, forma przez kupbilecik.pl rewelacyjna szybko i bez problemowo, śmiało polecam."
Ocena z 2014-04-12:
Ocena: 5 na 5
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wyśmienity Tenor z poczuciem humoru, nie śmiem oceniać Pana Torzewskiego bo nie mam takich kompetencji. Ale Ja byłem zafascynowany barwą i siłą głosu. Polecam :)"
Ocena z 2014-04-12:
Ocena: 5 na 5
joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"gorąco polecam, koncert wspaniały, idealny sposób na oderwanie się od dnia codziennego i obowiązków. "
Ocena z 2014-04-12:
Ocena: 5 na 5
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały .Głos Pana Marka na długo pozostaje w pamięci. Wrażenia niesamowite. Zakup biletów przez internet super sprawa ,polecam wszystkim."
Ocena z 2014-04-12:
Ocena: 4 na 5
jacek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"koncert bardzo dobry zakup biletów przez internet kest ok"
Ocena z 2014-04-10:
Ocena: 5 na 5
Hanka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały, niekonwencjonalny. Głos Pana marka urzekający. A dodatkowo chyba jedyny raz miałam okazję zobaczyć na scenie sześciu tenorów!!! Fajnie, że można tak cudownie bawić się muzyką. Zakup biletu przez internet jest super sprawą - nie stoję w kolejce, wybieram sobie miejsce, szybko i wygodnie."
Ocena z 2014-04-10:
Ocena: 5 na 5
Zdzisław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sam koncert Marka Torzewskiego w Ostrowie Wlkp. bardzo udany i przekonywujący o jego talencie jedynie zabrakło jak dla mnie jednego przeboju Andrea Bocelli "Time to Say Goodbye" ,a wiem że go wykonuje. reszta bez zarzutu Zakup biletu przez internet Super. "
Ocena z 2014-04-10:
Ocena: 5 na 5
ela4j oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ocenić koncert Pana Marka?! Napiszę mniej więcej za rok, jak trochę ochłonę:) MEGA MEGA MEGA!!! Zakup biletów przez internet - POLECAM!"
Ocena z 2014-04-10:
Ocena: 5 na 5
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobrze i profesjonalnie zorganizowany koncert. Występ Marka Torzewskiego i zespołu na wysokim poziomie. Jakość wykonanych utworów nie odbiegała od wersji studyjnych."
Ocena z 2014-04-09:
Ocena: 5 na 5
Bożena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert Marka Torzewskiego w Radomiu-dla mnie wzruszający i niezapomniany tym bardziej, że śpiewał w moim ukochanym języku-po włosku. Zakup biletu przez internet-polecam, szybko i bez dodatkowych kosztów."
Ocena z 2014-04-08:
Ocena: 5 na 5
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert, głos Pana Marka fantastyczny na pewno jeszcze wybiorę się na jego występ. Zakup biletu bezproblemowy, szybki i na pewno jeszcze skorzystam z oferty strony KupBilecik.pl"
Ocena z 2014-04-08:
Ocena: 5 na 5
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"W głosie Pana Marka zakochałam się już dawno, koncert tylko utwierdził mnie w tej miłości. Zakup biletów przez "kup bilecik" oceniam na 6+."
Ocena z 2014-04-08:
Ocena: 5 na 5
Ryszard oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo przyjemny koncert. Pan Marek to wielki artysta i wspaniały człowiek. Niesamowity kontakt z publicznością i umiejętne wykorzystanie spontanicznej reakcji publiczności. Jak dla mnie to koncert mógł być dłuższy. Forma zakupu biletu przez internet -szybko, sprawnie i wygodnie."
Ocena z 2014-04-07:
Ocena: 5 na 5
Darek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fenomenalny głos, ciekawe połączenie klasyki z utworami nowoczesnymi, jak dla mnie koncert mógłby być dłuższy i wsparty większą ilością przebojów w języku włoskim."
Ocena z 2014-04-07:
Ocena: 5 na 5
Jola oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert w Ostrowie Wlkp. piękny. Pan Marek ma naprawdę fantastyczny głos. Ma też bardzo dobry kontakt z publicznością. Warto było. Sposób zakupu biletów przez internet wygodny i bezproblemowy, tylko dodatkowo doliczany jest koszt zakupu."
Ocena z 2014-04-07:
Ocena: 3 na 5
Renata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały głos , wielki talent , koncert jednak nie spełnił moich oczekiwań , kilka szlagierów i reszta taniego show .Zakup biletów przez internet bezproblemowy , na pewno znów skorzystam i polecam innym."
Ocena z 2014-04-07:
Ocena: 5 na 5
Olga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fenomenalny koncert i świtna zabawa!Genialny głos Marka Torzewskiego! Zakup biletów poprzez "Kup bileckik"- fajna sprawa,szybko, bezproblemowo, polecam! "
Ocena z 2014-04-07:
Ocena: 5 na 5
katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"koncert w Ostrowie bardzo ładny zakup biletu na tej stronie bardzo ułatwia życie"

Marek Torzewski - zobacz więcej informacji i komentarzy »
Polub nas na Facebooku - bądź na bieżąco w wydarzeniach z Twojej okolicy

© 2011-2014 KupBilecik.pl - internetowa dystrybucja biletów. © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie i prowadzenie serwisu: Sztoldo.pl.

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij